Techzone Magento Teması


MAGENTO İÇİN TECHZONE TEMASI

MAGENTO İÇİN TECHZONE TEMASI

Techzone, 6 yerleşim düzenine sahip çok yönlü bir yanıt niteliğindeki Çok Amaçlı bir temadır. Farklı güzel düzenlere sahip birden fazla Magento çevrimiçi mağaza oluşturmak ve mobil ekranlarda sorunsuz bir şekilde çalışmak istiyorsanız, Techzone mükemmel bir uyum sağlar.

Magento için Tam Duyarlı tema

Techzone ile teknoloji araçları için Magento eTicaret temanızı giyin. Ekstra geniş ekranlı çözümden cep telefonunuzda bulunan sınırlı alan ekranına kadar, Techzone hala ekranda mükemmelleşiyor.

Tamamen duyarlı Magento teması Techzone özelliği
Off-canvas menüsü

Alışveriş yapan kişinin mağazada gezinmesi gerektiğinde, herhangi bir yanıt veren Magento teması için olmazsa olmaz bir özellik, sadece tuval menüsünü dışarı çekin.

Techzone Off-
Canvas menü desteği Megamenu

Tüm ürün kategorilerinizi düzgün bir şekilde gösterebileceğiniz ve ayrıca afişler, ürünler ve özellikler için yer açabileceğiniz bir açılır Megamenu.

Techzone megamenu
Sınırsız renk özelleştirme

Magento Base Theme, renk ve içerik açısından tamamen tema özelleştirmede sizi destekler, olasılıklar sadece hayal gücü ile sınırlıdır.

duyarlı Magento teması Gem özelliği
Hızlı Görünüm uzantısı

Techzone, müşterilerinizin ürün sayfasına doğrudan bakmadan ürüne hızlıca bakmalarını sağlar.

Techzone Quick View eklentisi
Ajax Yük uzantısı (YENİ)

En son uzatma Ürün Ajax Yükümüzü Techzone’a dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Kullanıcı, sayfanın altına erişmeden önce bir sonraki sayfayı önceden yüklemesi jQuery eklentisi Infinite Ajax Scroll etrafında bir “sarıcı” dir. Müşterileriniz alışveriş gezisinde gecikme hissetmeyecek ve ikimiz de bunun iyi bir haber olduğunu biliyoruz!

Techzone Ajax Yükü uzatma
Shop Uzatma (YENİ)

Mağaza uzantıları, müşterilerin mağaza yöneticisine konuşmak gibi, kullanıcıların filtrelemeye yönelik birden fazla özellik içeren doğru ürünü bulmasına olanak tanır ve tüm kalbi ve zihninde size yardımcı olur.

Techzone Quick View eklentisi
UB News eklentisi

UberTheme tarihinde ilk kez, içerik yönetimi için bir uzantı Magento temasına entegre edilmiştir. UB News uzantısı, kullanıcılara promosyonlar, ürün tanıtımı yoluyla iş dünyasına bağlanmaya yardımcı oluyor…

Techzone Quick View uzantısı
1 pakette 6 stil sağlayın

Techzone başka temalar gibi değil, çoklu düzenleri ve mağaza düzenlerini destekleyen ilk duyarlı UberTheme Magento teması. Techzone v2.1.0 özel düzenleri moda, elektronik, eczane, el yapımı, çocuklar ve süpermarket için üretilmiştir

Techzone Ajax Load extension
5 farklı ürün için destek stilleri

Magento’nun 5 farklı ürünü için temaları destekleyin: Basit ürün, paket ürün, grup ürünü, indirilebilir ürün, yapılandırılabilir ürün.

Techzone Magento Teması

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.