E-Ticaret için Restoran, Cafe, Fast Food yaratıcı duyarlı Full Opencart Sistemi ve teması


Restoran, Cafe, Fast Food E-Ticaret için yaratıcı duyarlı Full Opencart Sistemi ve teması

Uyumlu: Opencart 1.5.4, 1.5.5, 1.5.6, Opencart 2.x güncelleme linki indir 2018
Pav Food Store, Restoran, Fast Food veya Cafe mağazası için yenilikçi ve yaratıcı duyarlı Opencart tema. Megamenu, Düzen yapılandırması, Canlı tema özelleştirme, Özel yazı tipi, CSS ve JS optimizasyonu gibi ayarları içeren güçlü yönetim paneli ile mağazanızı kolayca yönetmenizi ve özelleştirmenizi sağlayan Pavo Framework üzerine kurulmuştur. Opencart teması aynı zamanda son teknoloji ile geliştirildi: SASS, HTML5, CSS3, Bootstrap 3 ve Font Awesome 4, sitenizin iş sektörünüzde lider olmasına yardımcı olmak için.

Pav Food Store çoklu temalar ile gelir, SEO optimize edilmiş (Mağazanızın Arama motorları ile uyumlu olmasını sağlayın), CSS ve JS sıkıştırması (site performansınızı iyileştirmeye yardımcı olur). Ayrıca tema, birkaç dakika içinde bir e-ticaret sistemi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok Opencart eklentisini destekliyor.

Kolay bir kişiselleştirme Opencart teması

Desteklenen birçok modül sayesinde, kodlama yapmadan güzel bir mağaza kurmanız çok kolay. Bu modül tema seçeneklerinde yönetilir veya düzende belirli bir sıraya yerleştirilir.

Megamenu desteği

Menü, herhangi bir web sitesinin önemli bir parçasıdır, kullanıcıların sitenizle etkileşim şekli ve Megamenu menüsü ile samimi ve esnek bir menü sistemi oluşturabilirsiniz. Pav MegaMenu Opencart Modülüyle, menüleri sütunlar, menü simgesi ile yapabilirsiniz.

Dahil edilen Pav SliderLayer Modülü

Ana sayfa izlenimi slayt gösterisi. İçerik, bazı tıklamalar ile kolayca yapılandırılabilir ve istediğiniz herhangi bir içeriği sürükleyip sürükleyebilirsiniz. Modül tamamen duyarlı olup, bu da modülün mobil cihazlarda harika görünmesini sağlar.

Pavo Blog entegrasyonu

Bloglar sayfanıza bakmak için herhangi bir modül veya 3. entegrasyon aramanıza gerek yoktur. Pavo Blog Opencart Modülü, bloglarınızı, haber sayfalarınızı yönetmek için ihtiyacınız olan tek şey.

Birden Fazla Kaplama Mevcut

Bu Duyarlı Opencart Tema alternatif stilleri içerir, siteniz için kullanılabilir bu cilt herhangi birini kullanmayı seçebilirsiniz. Cildin özelleştirilmesi de kolaydır, arka plan rengini / görüntüsünü değiştirebilir, bağlantı ve düğme rengini ayarlayabilirsiniz…

Pavo Çerçevesinde Oluştur

Bu büyük bir Opencart çerçeve Pavo Opencart Tema Çerçevesi, tarafından desteklenmektedir. Bu çerçeve, temanın neredeyse her bölümünü kontrol etmenizi sağlayan güçlü bir yönetici paneli içerir.

Canlı Tema Editörü Aracı ve Özelleştirme JS, Css

Kullanıcıyı siteye kolay erişim için kodsuz sınırsız cilt profilleri oluşturma veya kontrol paneli modülünde araç desteğinde css kodu ve javascript ekleme desteği

Google Yazı Tipi

Google yazı tipini arıyoruz, daha sonra dosyada kodu hacklemeden beklediğiniz gibi, sınırsız seçiciyle link, font stilini yapılandırın

Kapalı Tuval Menüsü, Kenar Çubuğu

Mobil sreen ve tablette megamenu, varsayılan opencart menüsünü, sol sütunu ve Off Canvas özelliğine sahip sağ sütunu geliştirmek için tema desteği. Vistor sadece onları göstermek için butonlara tıklayın

Kurulum Anlatımı: Kurulum Videosu

İNDİR

Türkçe Dil Dosyası

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.