Döşemealtı Camili Mahallesine Madalya Geldi


Ayşe Şahin Bolu da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonasında 60 kiloda Türkiye 2. olarak gümüş madalya kazandı.

Döşemealtı Camili Mahallesine Madalya Geldi

Antalya Döşemealtı ilçesine bağlı Camili Mahallesine ulusal düzeylerde yapılan kick boks branşında gümüş madalya geldi. Lise öğrencisi 18 yaşındaki Ayşe Şahin Bolu da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonasında 60 kiloda Türkiye 2. olarak gümüş madalya kazandı.

Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun Bolu’da düzenlediği 15 Temmuz Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonasında 60 kiloda gümüş madalya kazanan Ayşe Şahin amacının milli sporcu olmak olduğunu söyledi. Döşemealtı ilçesinde faaliyet gösteren Antalya Kick Boks Muay Thai Spor Kulübünün lisanslı sporcusu olan Ayşe Şahin ulusal anlamda kazandığı madalyanın ardından milli formayı giyerek ülkemizi temsil etmek istediğini söyledi.

Ayşe Şahin “Camili köyünde yaşıyorum. Doğal olarak köyden ilçe merkezine gitmek ve spor yapmak oldukça zor oluyor. Gerek maddi anlamda gerekse manevi anlamda zorluk çekiyorum. Bu konuda spora ilgi duyan büyüklerimizden ve yetkililerden destek bekliyorum. Öncelikle beni bu spora başlatan antrenörlerime özellikle Murat Devrim hocama ve kulübüme teşekkür ediyorum. Amacım milli formayı giyerek Döşemealtı ve Antalya ismini gerek ulusal gerekse uluslararası alanlarda duyurmak. Daha çok antreman yapabilmek içinde spora ilgi duyan herkesten ve yetkililerden ilgi destek bekliyorum” dedi.

Köy sakinleri adına konuşan Kahraman Köktürk “Eski adıyla Camili Köyü yeni adıyla Döşemealtı Camili mahallesine gelen gümüş madalyanın gururunu yaşıyoruz. Gerek ulusal gerekse uluslararası arenalarda daha çok başarı için Antalya’da spora ilgi duyanlardan destek bekliyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.