Büyük Kare Açı Kalıbı ve Haziran


uzayda2bgezegenler
Eğer sizde astroloji ile yakından ilgileniyorsanız bugünlerde sıkça bahsedilen ve etkisini 5 Haziran Yeniayı ile birlikte iyice artıracak olan, gökyüzündeki büyük kare açı kalıbından haberdarsınızdır. Peki bu oluşum bize neyi ifade ediyor?
En yalın haliyle, kendinizi dört yol ağzında düşünün ve sizde tam ortasındasınız. Her yol birbirinin ters yönüne gidiyor ve oradan gelen mesajlar sürekli değişiyor, hatta mesaj aynı kalsa bile sizin algınız değiştiği için her sabah yeni bir şey fark ederek uyanıyorsunuz. Hep bir telaş yürek çarpıntısı akıl karışıklığı…ve bir şeyleri seçmeniz bir şeyleri bırakmanız gerektiği içgüdüsü içindesiniz… Güneş venüs ve merkür haziran ayı boyunca ikizler burcunda olacak ve gerilim iyice artacak!
“Bir insan niçin değişimden korkar? Değişim olmasaydı, ne olup bitebilirdi ki? Evrensel doğanın bu denli hoşuna giden ya da onun yapısına bu denli uyan, değişimden başka ne olabilir? Yaktığın odun değişim geçirmeseydi banyo yaptığın suyu ısıtabilir miydin? Yiyecekler değişime uğramasaydı, yemeğini yiyebilir miydin? Ve eğer değişim olmasaydı, yararlı bir iş yapılabilir miydi? Senin de tıpkı odunlar gibi değişmen gerektiğini ve bu değişimin evrensel doğa için aynı derecede gerekli olduğu görmüyor musun?” Marcus Aurelius
Hayatımızda bir şeyler değişmeye başlıyor farkında mıyız acaba ?
Herkese kolay gelsin, yolunuz sizi güzelliklere ulaştırsın…

Büyük Kare Açı Kalıbı ve Haziran” üzerine bir yorum

  1. Birşeyin sonu, aslında başka bir şeyin başlamasına delalet eder.. Elma çekirdeğinin toprakta kaybolması; elma ağacına tevdi etmesi gibi… güzel bir yazı.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.