Skype, Mobil Uygulamasına Görüntülü Grup Sohbeti Özelliğini Getiriyor


Skype, Mobil Uygulamasına Görüntülü Grup Sohbeti Özelliğini GetiriyorUzun yıllardır hayatımızda olan, ülkeler arası sınırları kaldıran ve bizleri dünyanın diğer ucundaki tanıdıklarımızla görüştüren Skype, yeni bir haberle karşımızda. Bildiğiniz gibi Skype, internet üzerinden metin, ses ve videolu görüşme yapabilmemizi sağlayan bir uygulama. Skype, yayınlandığı ilk günden bu yana kendisini geliştirmete ve bu geliştirmelerle kullanıcılarına ücretsiz ve kaliteli hizmet vermekte.

Uzun süredir bilgisayarlarda grup konuşmalarına video desteği veren Skype, şimdi mobil platformlara da bu özelliğini taşıdığını duyurdu. Yapılan duyuruda ücretsiz video görüşme özelliğinin onuncu yılını kutlamakla birlikte, mobil platform için görüntülü grup sohbet desteği de müjdelendi.

Skype Mobil Görüntülü Grup Sohbeti

Bu özelliğin ne zaman hataya geçeceği, Microsoft tarafından belirtilmedi. iOS, Android ve Windows Phone platformları için gelecek bu özellik için ise ön kayıt yaptırmak gerekiyor. Söz konusu yeniliği erkenden denemek için siz de buradan ön kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.